Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району привітали особовий склад із 17-ю річницею створення військової частини

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

Привітати особовий склад з 17-ою річницею створення військової частини 3061 Національної гвардії України завітали голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, заступник міського голови Генадій Шевченко, військовий комісар обласного військомату Євген Курбет.

Із вітальним словом до присутніх звернувся командир військової частини 3061, підполковник Василь Селезень. Він, зокрема, зазначив: у найбільш складні часи історії держави виникала потреба у захисті країни від агресії.

Національна гвардія з перших днів її створення пройшла випробування в екстремальних ситуаціях, виконуючи поставлені перед нею завдання. Вона стала однією з провідних сил оборони України. І саме завдяки військовослужбовцям, які самовіддано захищають Батьківщину в окопах, місяцями не бачить власних сімей, ми зараз живемо в мирі.

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

У ході урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих військовослужбовців Національної гвардії України, які з честю виконали свій військовий обов’язок, захищаючи кордони рідної країни, мир і спокій своїх земляків.

Звертаючись до захисників рідного краю та його майбутнього голова районної ради Олексій Собко зазначив, що налагоджені партнерські взаємовідносини із військовими частинами, розміщеними на території Черкаського району, будуть підкріплені подальшою співпрацею.

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

-Хочу подякувати вам та вашому керівництву за службу тут, на місці, а також захист нашої країни від ворога на її сході. Також зазначу, що депутати Черкаського району прийняли районну програму підтримки військової частини і на найближчій сесії ми розглянемо питання фінансової допомоги їй, - зауважив він.

Також командира та військовослужбовців привітали заступник міського голови Генадій Шевченко та військовий комісар обласного військомату Євген Курбет.

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

В свою чергу заступник мера Черкас Геннадій Шевченко разом з вітаннями передав керівництву частини прапор міста Черкаси, а кращим нацгвардійцям - подяки, пам’ятні відзнаки та іменні годинники від міського голови за організацію та забезпечення на високому рівні правопорядку в місті Черкаси.

На честь свята військовослужбовців, з відмінною військовою дисципліною та високими показниками в службі було заохочено почесними грамотами та подяками.

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

В свою чергу військовий капелан отець Ігор поздоровив військовослужбовців з різдвяними святами та передав в капличку, що стоїть на території частини, ікону Божої Матері, яка, за його словами, оберігатиме всіх та вселятиме мир і спокій в душі.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ