Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Століття з піснею цьогоріч відзначає Руськополянський народний фольклорно-етнографічний хор «Поляни»

Століття з піснею цьогоріч відзначає Руськополянський народний фольклорно-етнографічний хор «Поляни»

Століття з піснею цьогоріч відзначає Руськополянський народний фольклорно-етнографічний хор «Поляни» на чолі зі своїм керівником – народним артистом України – Олександром Стадником.

Ювілейний рік творчості учасники хору розпочали з традиційного різдвяного концерту для своїх односельців, який вони представили в понеділок у місцевому Будинку культури.

Багато пісень Олександра Стадника вже стали народними, а їх виконавці досить часто й не знають, що пісні мають свого автора, який щиро ділиться талантом, дарованим Богом, з людьми.

– Сьогодні даруватиму вам пісні наживо, під баян, аби бути ближчими до вас, – звернувся до глядачів Олександр Стадник, виконавши кілька уривків зі своїх пісень.

Овації залу, шквал оплесків, квіти – це щира подяка хору «Поляни» та їхньому керівнику від односельців за можливість долучитися до прекрасного.

– Я хочу низько вклонитися та подякувати людям, які несуть в наш світ добро, людяність, милосердя, роблять нас щирішими та милостивішими, прославляють наш рідний край та країну, – зазначила жителька села Валентина Шапран. – Кращих за вас не було і не буде.

– Ми всі разом проносимо різдвяні свята через роки. І кожного року цю благу вість нам традиційно сповіщає народний хор «Поляни», – звернувся у вітальному слові сільський голова Олег Гриценко. – Я хочу подякувати народному артисту України Олександру Стаднику, який викохав такий прекрасний колектив, гордість нашого села. У відповідь ми завжди готові його підтримати та сприяти розвитку. Цьогоріч колектив відзначатиме свій столітній ювілей. Аби щиро привітати та вшанувати їх, ми, за підтримки керівника СТОВ «Зоря» Івана Йосиповича Дарієнка, плануємо організувати для них масштабне свято в червні. Нині ж бажаємо керівнику та «Полянам» творчого натхнення та наснаги ділитися своєю радістю з нами.

Серед учасників колективу – козаки Руськополянської козацької сотні ім. П. Дорошенка. З нагоди різдвяних свят вони подякували своїм односельцям за постійну підтримку в організації гумвантажу на схід для наших військових, а також гумдопомоги для вихованців дитячих будинків та інтернатів на окупованих територіях. Козацькі подяки від курінного отамана Віктора Коломійця отримали керівники Руськополянського меблевого комбінату, СТОВ «Зоря», Руськополянського лісництва та ДП «Черкаське лісове господарство», обласного дитячого санаторію «Руська Поляна» а також місцевий підприємець Олександр Лисенко.

За інформацією сайту "Сільські обрії"