Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району привітали військовослужбовців військової частини А 3177

Керівники райони привітали військовослужбовців військової частини А 3177

Сьогодні військовослужбовці військової частини А 3177 відсвяткували 74-ту річницю від дня створення своєї частини.

За цей час частина пройшла бойовий шлях від заснування авіаційного складу бойових припасів 2-го розряду до арсеналу авіаційних засобів ураження Повітряних Сил Збройних Сил України, а сотні військовослужбовців віддали багато років свого життя військовій службі.Попри не ювілейну дату «іменин», на гостини до військовослужбовців з подарунками, грамотами та подяками завітали керівники Черкаського району – Анатолій Яріш та Олексій Собко, сільський голова Дубіївської сільської ради Олександр Кривошея, народний депутат Сергій Рудик, а також колеги-військовослужбовці із сусідньої частини та заступник командира Черкаського гарнізону.

Керівники райони привітали військовослужбовців військової частини А 3177

-Кожен з нас в силу своїх професійних, людських, громадянських обов’язків повинен робити все можливе і неможливе, щоби наша армія була сильною, щоби побут наших солдатів був на порядок вищим, аніж у 2013-2014 роках. Частково нам це вдається, а десь не зовсім. В цьому році маємо плюс 22% по фінансуванню до оборони та плюс 75% - по забезпеченню військовою технікою. Проте я знаю, що великі справи розпочинаються лише тоді, коли ти спілкуєшся з людьми й вони конкретно кажуть, що їм потрібно. Відтак, пропоную і вам звертатися до мене, якщо потребуватимете допомоги. Зроблю все, що в моїх силах і від мене залежатиме, - звернувся з вітаннями до військовослужбовців нардеп Сергій Рудик.

Частина зберігає славні традиції та користується заслуженою повагою колег та влади. З нагоди свята одних військовослужбовців підвищили у званнях, іншим - вручили ювілейні медалі та подяки.

Керівники райони привітали військовослужбовців військової частини А 3177

-В складний період для країни відбувається становлення та відродження української армії, проте український військовий нині стає символом нескореності духу, а в суспільстві повертається повага та шана до цих людей. Я хочу в цей день побажати вашим родинам сімейного благополуччя, тепла, затишку, гармонії, достатку у ваших родинах, щоб цей рік був успішним – задуми та ідеї реалізувалися, - зазначив голова адміністрації Анатолій Яріш.

За складну та відповідальну роботу по укріпленню обороноспроможності армії, безпосередню участь в АТО на Сході країни, а ще допомогу під час гасіння пожежі на Ірдинських болотах присутнім військовослужбовцям подякував голова районної ради Олексій Собко:

Керівники райони привітали військовослужбовців військової частини А 3177

-Переконаний, що висока планка, яку ставить ваш командир Віталій Шинкаренко, сприятиме лише покращенню та розбудові частини. Зі свого боку, спільно з головою районної адміністрації нині ми шукаємо можливості, аби допомогти та підтримати вашу частину на районному рівні. Це буде відповідна районна програма підтримки військової частини.

По завершенню офіційної частини присутніх розважав місцевий музичний гурт «Наш екіпаж».

За інформацією сайту "Сільські обрії"