Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у засіданні комісії на здобуття стипендій перспективним спортсменам

Олексій Собко взяв участь у засіданні комісії на здобуття стипендій перспективним спортсменам

На сьогоднішньому засіданні комісії з проведення відбору перспективних спортсменів району на здобуття стипендії у 2018 році визначилися 20 кандидатів із 29, які подали спортивні товариства, дитячо-юнацькі спортивні школи району.

Про здобутки та досягнення перспективних спортсменів району у 2017 році доповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської районної державної адміністрації Сергій Бовт, який зазначив, що на передодні засідання комісії відбулися слухання директорів спортивних шкіл та тренерів.

Олексій Собко взяв участь у засіданні комісії на здобуття стипендій перспективним спортсменам

Які вносили на розгляд комісії відповідні кандидатури, доповідали про їхню участь у різних спортивних змаганнях різного ґатунку та підтверджували дипломами, грамотами. Всі кандидати були узгоджені із тренерами та погодили їх.

Перед голосуванням комісія розглянула всі представленні кандидатури, які були висунуті на призначення стипендії та розглянула здобутки кожного спортсмена.

Олексій Собко взяв участь у засіданні комісії на здобуття стипендій перспективним спортсменам

Одними із перших стипендіатів стали спортсмени із Свидівка, Вергунів, Худяків, Нечаївки, Сагунівки та Бузукова з таких видів спорту як: спортивна гімнастика, дзюдо, кікбоксинг та спортивне орієнтування.

Підтримати обдаровану молодь можуть і місцеві ради, - в цьому переконаний член комісії з проведення відбору, голова районної ради, співголова комісії Олексій Собко – Вони мають перевиконання бюджетів, які під час перерозподілу можна спрямувати на розвиток та підтримку спортсменів в своїх населених пунктах.

Нагадаємо. Що стипендія перспективним спортсменам Черкаського району запроваджується з метою подальшого вдосконалення спорту вищих досягнень, в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки, розвитку пріоритетних видів спорту, створення сприятливих умов для підготовки спортсменів району до участі у Чемпіонатах України або Європи, стимулювання та підтримка спортсменів Черкащини.

Починаючи з січня 2018 року присуджується 20 щомісячних стипендій для перспективних спортсменів Черкаського району які розділені на дві категорії, а саме: I категорія - 10 спортсменів у розмірі 1000 грн. та II категорія – 10 спортсменів у розмірі 500 грн. кожна, в залежності від досягнень спортсменів. Стипендія призначається терміном на один рік.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ