Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: На апаратній нараді підведено підсумки роботи за минулий тиждень

Олексій Собко: На позачерговій сесії районної ради затвердили районний бюджет на 2018 рік

Сьогодні, 26 грудня 2017 року, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи, проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні напередодні дня Святого Миколая відвідали діток Черкаського району, які мешкають в комунальному закладі «Черкаський обласний центр-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради, вручивши їм подарунки та побували в стаціонарному відділенні для людей похилого віку в селі Лозівок, де привітали підопічних з наступаючими Різдвяними святами.

Олексій Собко: На позачерговій сесії районної ради затвердили районний бюджет на 2018 рікТакож відбулася позачергова 20-а сесія районної ради, яка пройшла в конструктивній обстановці.

Олексій Собко: На позачерговій сесії районної ради затвердили районний бюджет на 2018 рік

Затверджено районний бюджет на 2018 рік та прийнято ряд нових програм, які важливі для розвитку району. Взято участь в сесії Черкаської обласної ради та в урочистих заходах з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола.

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, особливо голова районної ради привернув увагу начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлева щодо роботи у святкові дні комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в частині забезпечення енергоносіями.

Олексій Собко: На позачерговій сесії районної ради затвердили районний бюджет на 2018 рік

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ