Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у колегії районної державної адміністрації

Олексій Собко взяв участь у колегії районної державної адміністрації Олексій Собко взяв участь у колегії районної державної адміністрації

21 грудня 2017 року в сесійній залі районної ради проведено колегію районної державної адміністрації.

В її роботі взяв участь як член колегії голова районної ради Олексій Собко.

До участі в її роботі запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, об’єднаних територіальних громад, представників територіальних органів виконавчої влади.

Відкрив і вів засідання голова райдержадміністрації Анатолій Яріш.

Розпочав він з повідомлення, про заходи які відбулися в період між колегіями. Далі перейшли до розгляду порядку денного, до якого було внесено чотири питання, а саме: про проект районного бюджету на 2018 рік; про виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки; про виконання Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2017 роки; про хід виконання заходів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2019 роки.

Потім слово було надано начальнику фінансового управління райдержадміністрації Ганні Шокот.

Олексій Собко взяв участь у колегії районної державної адміністрації

Нею було зазначено, що обсяг доходів районного бюджету на 2018 рік прогнозується в сумі 646499,4 тис. грн., з них доходи загального фонду – 86600,0 тис. грн., спеціального – 7123,3 тис. грн., базова дотація – 21389,2 тис. грн., додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я – 16093,7 тис.грн., освітня субвенція – 105030,3 тис. грн., медична субвенція – 54159,2 тис. грн., інші субвенції з державного бюджету – 354948,4 тис. грн., інші субвенції з місцевих бюджетів – 1155,3 тис.грн.

Члени колегії та присутні заслухали також інформації про про виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки; про виконання Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2017 роки; про хід виконання заходів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2019 роки.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ