Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу

Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу

Адміністративні послуги наближують до людей. В Ірдині відсьогодні за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» діє віддалене робоче місце Білозірського Центру надання адміністративних послуг. У офіційному старті роботи відділення ЦНАПу взяв участь заступник очільника області Ярослав Березань.

Більше 60 адмінпослуг з понад 100 доступних у Білозірському ЦНАПі тепер надаватимуть жителям Ірдиня та ближніх сіл. Йдеться про найбільш запитувані: з державної реєстрації нерухомості, місця проживання та перебування особи, соціальні та земельні послуги.

– У Білозірській ОТГ уже традиційно під Новий рік відкривають новий важливий та корисний для громади об’єкт, – зауважив Ярослав Березань. – Приміром, торік тут запустили перший Центр надання адміністративних послуг у громаді. Сьогодні ж дали старт роботі віддаленого робочого місця цього ЦНАПу в Ірдині. Це реальні досягнення децентралізації. Те, що дозволить громадянам отримувати якісні послуги вдома. Переконаний, що це не остання приємна подія, яку підготували в Білозірській ОТГ під Новий рік. Так, тут планують уже найближчим часом запровадити видачу ID-карток. І я вже записався в чергу, щоби у числі перших отримати новий паспорт.

Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу

Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу Доступно та якісно. В Ірдині запрацював адміністратор ЦНАПу

Білозірська тергромада й надалі лишається першопрохідцем з-поміж інших громад України, додав посадовець. Оскільки запуск такого віддаленого робочого місця ЦНАПу тут апробували одними з перших.

Всі кошти від наданих адміністративних послуг поповнюватимуть бюджет громади. Відзначимо, у середньому ж за місяць у Білозірському ЦНАПі надають до 500 послуг.

– Ми продовжуємо співпрацювати з Програмою «U-LEAD з Європою», – говорить голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук. – Сьогодні відкриваємо віддалене робоче місце. Це дасть можливість мешканцям Ірдиня та ближніх сіл отримувати на місці чимало адміністративних послуг. Вдячний експертам Програми за інституційну та матеріальну допомогу, навчання адміністраторів нашого ЦНАПу. Завдяки чому тепер можемо надавати якісно новий рівень сервісу громадянам. Зауважу, за два роки ми залучили у розвиток селища Ірдинь два мільйони гривень. Замінили вікна у школі, амбулаторії, добудували садочок, замінили котли, плануємо закінчити заміну покрівлі будинку культури. Маємо великі плани на 2018 рік і, переконаний, спільно їх втілимо.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА