Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

19 грудня 2017 року провели свої засідання постійні комісії районної ради.

Так, постійна комісія районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням Петра Коренюка розглянула низку питань, що стосуються різних сфер діяльності району, а саме: про програму підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки, про передачу майна та бюджетних установ районної комунальної власності, про кошторис надходжень та витрат на 2018 рік по Господарському управлінню експлуатації приміщень Черкаської районної ради.

Про нову «Програму підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки», доповів начальник управління Михайло Фіалковський. Який коротко ознайомив присутніх з основними положеннями Програми та запропонував внести її на розгляд сесії районної ради.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Також члени постійної комісії заслухали інформацію про план роботи Черкаської районної ради на перше півріччя 2018 року.

У роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Олексій Собко, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

В свою чергу постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням заступника комісії Олександра Мартиненка розглянула ряд нових програм, а саме: про районну програму агітаційної роботи та призову на військову службу на 2018 рік, про районну програму агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини3061 національної гвардії України на 2018-2019 роки та заслухала план роботи Черкаської районної ради на перше півріччя 2018 року.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

В роботі постійної комісії взяв участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Всі питання які внесенні на засідання постійних комісій підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ