Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

НА ДЕНЬ СЕЛА ЗАСВІТИЛИ ЯЛИНКУ ТА ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

НА ДЕНЬ СЕЛА ЗАСВІТИЛИ ЯЛИНКУ ТА ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

291 річницю з дня заснування рідного села відзначили 16 грудня леськівчани. До дня народження жителі Лесьок отримали низку подарунків. Хоча підготовка до урочистостей, які відбулися в сільському Будинку культури, розпочалася задовго до самого свята.

- Ще зранку до нас приїхав нардеп Сергій Рудик, який допоміг залучити до сільського бюджету кошти на розвиток інфраструктури: 400 тисяч на ремонт шкільного даху, 300 тисяч на утеплення амбулаторії, 70 тисяч на дитячий майданчик і 30 тисяч на мультимедійну дошку в ДНЗ «Веселка». Тож спільно ми пройшли селом: оглянули новенький дитячий майданчик , який відкрили згодом цього ж дня, проінспектували, як просуваються ремонтні роботи в школі, побували в амбулаторії, де стало значно тепліше завдяки обшитим стінам та утепленню фундамента, та в гостях у дошкільнят, - розповів сільський голова Микола Бас. – Взагалі ми починаємо готуватися до дня села одразу, як відзначимо попередній день народження Лесьок. І намагаємося приурочити до цього дня приємні події, аби зробити подарунок для усієї громади. Та й готуємося разом. Цього разу, наприклад, не лише дитячий майданчик відкрили, а й ялинку до новорічно-різдвяних свят. Прикраси для неї збирали усім миром, частину з них власноруч виготовили школярі. Уквітчати та засвітити зелену красуню взялися леськівчани Олександр Зубатенко та Микола Стецун, приділивши цій творчій справі майже весь день напередодні свята.

Власне на урочистості до сільського Будинку культури зібралося чи не все село: люди стояли і в проходах, і, як то кажуть, яблуку ніде було впасти. Окрім нардепа Сергія Рудика, іменинників приїхали привітати й керівники району: голова Черкаської РДА Анатолій Яріш та голова райради Олексій Собко, депутат Черкаської облради Анатолій Коверський, місцеві підприємці, зокрема, керівництво ТОВ «Агро-Старт».

НА ДЕНЬ СЕЛА ЗАСВІТИЛИ ЯЛИНКУ ТА ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

- Принагідно ми привітали 7 молодих сімей, які взяли шлюб у цьому році, 29 родин, в яких з’явилися немовлята, наймолодшого та найстаршого жителів Лесьок, - розповів сільський голова. – Гостей частували короваями від «Агро-Старту» (з цієї нагоди підприємство виготовило їх аж 6!), а розважали – виступами місцевих колективів. Гарного настрою присутнім додали члени театрального гуртка «Натхнення», які підготували гумористичні сценки «з життя». Потішили присутніх і танцюристи з «Едельвейсу» та хор «Леськівчани».

Окрім того, за словами керманича Лесьок, концерт відбувався на оновленій сцені – 38 тисяч на «одяг для сцени» надало все те ж місцеве підприємство «Агро-Старт».

НА ДЕНЬ СЕЛА ЗАСВІТИЛИ ЯЛИНКУ ТА ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Враженнями від дня, проведеного в Леськах, поділився на своїй сторінці у ФБ і Сергій Рудик. Зокрема, народний обранець зазначив, що: «Користуючись нагодою, як і годиться в такий день, побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту в оселях та мирного неба над головою! P.S. Приємним бонусом до свята став велисопед для місцевої амбулаторії, який з рук-в-руки отримала його завідувачка пані Аліна. Відсьогодні в Черкаському районі немає жодного медзакладу, де не було б маленького двоколісного друга».

За інформацією сайту "Сільські обрії"