Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили підготовку питань на позачергову сесію

На апаратній нараді обговорили підготовку питань на позачергову сесію

Сьогодні, 18 грудня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: проведення круглого столу з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, участь у мітингу-реквіємі щодо вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС в селі Вергуни, урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої створенню на території села Дубіївка первинного осередку культурно-освітньої організації «Просвіта» та повторний огляд соціальної сфери села Дубіївка з метою контролю за виконанням виявлених у вересні 2017 року недоліків та проблем у закладах.

Одними із основних питань наради стояли: про підготовку питань до розгляду на позачерговій сесії районної ради та проведення засідань постійних комісій районної ради.

На апаратній нараді обговорили підготовку питань на позачергову сесію

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ