Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У районній раді на контролі

У районній раді на контролі У районній раді на контролі

Сьогодні, 15 грудня 2017 року, голова ради Олексій Собко, спільно з своїм заступником Сергієм Степанюком, начальником відділу освіти райдержадміністрації Людмилою Григорчук, головним редактором районної газети «Сільські обрії» Наталією Усенко, працівниками виконавчого апарату ради за участі Дубіївського сільського голови Олександра Кривошея провели повторну робочу поїздку до села Дубіївки з метою контролю за виконанням виявлених недоліків та проблем у закладах соціальної сфери під час попереднього їх огляду у вересні 2017 року.

Завітавши до загальноосвітньої школи I-III ступенів голова ради Олексій Собко був приємно вражений обʼємами та якістю робіт, які вже зроблено. Слід відмітити охайний вигляд школи: упорядковані клумби, покрашено, побілено приміщення.

Зокрема, керівники оглянули хід виконання ремонтних робіт на котельні школи де встановлено новий твердопаливний котел про які доповіла начальник відділу освіти Людмила Григорчук.

У районній раді на контролі

Також визначилися із наявними ще проблемами на 2018 рік, а саме: ремонт теплотраси до корпусів школи та ремонт шкільної їдальні.

Також голова ради та заступник побували в Будинку культури де ознайомилися з його роботою.

У районній раді на контролі

Потім члени комісії завітали до дитячого навчального закладу «Дубок», де в рамках програми енергозбереження здійснюється утеплення фасаду за кошти народного депутата України Сергія Рудика.

У районній раді на контролі У районній раді на контролі

В приміщені проводяться облаштувальні роботи щодо забезпечення теплом. В цілому будинок культури знаходиться в задовільному стані.

Підводячи підсумки оглянутої соціальної сфери села голова ради Олексій Собко зазначив, що проводиться відповідна робота щодо виконання тих виявлених недоліків, бачимо співпрацю керівників закладів з сільською радою, що налаштовує на позитивні зрушення в соціальній сфері.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ