Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 13 грудня у рамках Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулася зустріч голови районної ради Олексія Собка, заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка з головами первинних осередків Черкаської районної організації «Союз Чорнобиль України» та ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, на якій було порушено ряд питань, зокрема: про підсумки роботи Черкаської районної організації «Союз Чорнобиль України» за 2017 рік, про пенсійну реформу та підвищення пенсій ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, про медичну реформу та забезпечення безкоштовними ліками постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, про зміни в нарахуванні субсидій на житлово-комунальні послуги, про працевлаштування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи протягом 2017 року та про можливості Державного бюджету на 2018 рік для пільгових категорій громадян, зокрема ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Звертаючись до учасників зустрічі голова районної ради Олексій Собко зазначив, що Черкаська районна рада переймається проблемами чорнобильців, прикладає певні зусилля для покращення Вашого життя, вирішення Ваших нагальних проблем.

За рахунок коштів державного бюджету забезпечено санаторно-курортним лікуванням 39 ліквідаторів та потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії на загальну суму 204,8 тис. грн.

Для дев’ятьох ліквідаторів та потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії придбано санаторно-курортні путівки за рахунок коштів районного бюджету відповідно до районної програми «Турбота на 2017 рік». Задіяні кошти у розмірі 47,3 тис. грн.

Налагоджена тісна співпраця з Черкаською районною громадською організацією «Союз Чорнобиль України». Зовсім недавно на пленарному засіданні районної ради було заслухано інформацію Володимира Васильовича Пʼятова про роботу районної громадської організації «Союз Чорнобиль України». В результаті депутатами дано належну позитивну оцінку роботи громадської організації.

В повному обсязі виконуються заходи, передбачені районними програмами щодо забезпечення соціальних гарантій учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, і в подальшому депутатський корпус буде ставити в пріоритет вирішення питань, які стосуються ліквідаторів аварії.

Також перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, голова Черкаської районної організації «Союз Чорнобиль України» Володимир П’ятов, перший заступник управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі Тетяна Хилик, директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко, лікар з обліку учасників ліквідації на ЧАЕС Черкаської центральної районної лікарні.

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

В ході зустрічі керівництво району вручило чотирьом учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС подяки Черкаської райдержадміністрації.

В свою чергу ліквідатори ділилися своїми проблемами та спільно з посадовцями обговорювали шляхи їх розв’язання. В основному питання стосувалося пільгового медичного забезпечення та оздоровлення, а також пенсійного забезпечення на які представники відповідних районних служб надали кваліфіковані відповіді.

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

А голова первинного осередку Черкаської районної організації «Союз Чорнобиль України» села Хутори Петро Гурін виконав пісню про Чорнобиль, яка написана ним власноруч.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ