Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

12 грудня голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, працівники виконавчого апарату районної ради,головний редактор районної газети «Сільські обрії» Наталія Усенко за участю сільського голови села Леськи Миколи Баса, оглянули заклади соціальної сфери села. Мета поїздки - вивчення стану та проблемних питань соціальної сфери села Леськи.

На початку учасники робочої поїздки оглянули Леськівський будинок культури в якому розташовані сільська бібліотека, спортивний та танцювальний зали, краєзнавчий музей. Оглядаючи актову залу встановлено, що в ній проведено ремонт силами сільського бюджету, оновлено одежу сцени за кошти сільськогосподарського підприємства «Агростар» та облаштовано професійними станками танцювальну залу для дитячих художніх колективів.

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

Як зазначила, директор будинку культури Тетяна Савісько продовжуються ремонтні роботи в будинку культури, де потрібно облаштувати тренажерний зал, завершити ремонт спортивного залу, закупити дзеркала в танцювальний зал, зробити ремонт бібліотечного залу і оновити меблі в бібліотеці. Найбільша проблема, яка на сьогодні турбує директора закладу - це оновлення музичної апаратури для озвучення культурно-мистецьких заходів.

Фактично будинок культури після завершення всіх ремонтних та опораджувальних робіт може стати розважальним центром для сільської молоді, - зазначив після огляду голова районної ради Олексій Собко. Адже, тут зосереджена велика кількість гуртків, секцій, доступ до Інтернету, читальна зала, краєзнавчий музей.

Потім члени робочої групи завітали до загальноосвітньої школи I-III ступенів, де директор школи Григорій Баранник розповів про хід виконання ремонту покрівлі, що здійснюється за кошти державного бюджету, які були залучені народним депутатом України Сергієм Рудиком.

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук ремонт покрівлі підрядна організація має закінчити до кінця поточного місяця.

Завітавши до дитячого навчального закладу «Веселка» який нещодавно введено в експлуатацію, голова районної ради Олексій Собко поцікавився у завідуючої закладом Надії Бондаренко - чи є якісь проблеми після здачі об’єкта. Як зазначила, завідуюча закладом, що нарікань не має, але є незначна проблема із кімнатою де знаходиться ясельна група щодо температурного режиму, яка відрізняється від інших груп.

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

На її думку потрібно провести утеплення стелі над кімнатою, на що потрібні певні кошти. В свою чергу сільський голова Микола Бас зазначив, що ми постараємося вирішити цю проблему.

Також робоча група побувала у амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де оглянула ремонт фасаду (здійснено утеплення стін та підмурка) та встановлено пластикові вікна.

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

Зі слів завідуючої Аліни Сіренко температурний режим покращився та маємо значну економію коштів по енергоресурсах. Із проблемних питань, які зазначила Аліна Миколаївна це: облаштування фізіотерапевтичного кабінету та ремонт даху гаражного приміщення.

На завершення огляду соціальної сфери села робоча група побувала в дитячому навчальному закладі «Чайка» де оглянула приміщення котельні, в якому встановлено новий твердопаливний котел. Із проблемних питань на сьогодні - це облаштування парадної частини прибудинкової території закладу.

Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи Огляд закладів соціальної сфери с. Леськи

Підводячи підсумки огляду соціальної сфери села Леськи голова районної ради Олексій Собко зазначив, що завдячуючи спільним діям всіх гілок влади, інвесторів соціальна сфера відроджується, набуває привабливого вигляду, а головне, що ми всі разом збережемо ті надбання та традиції для молодого підростаючого покоління.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ