Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нарада бібліотечних працівників району

Нарада бібліотечних працівників району

5 грудня на базі Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи за участі начальника відділу культури і туризму Черкаської РДА Олени Бардінової відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників за темою «Про підсумки роботи та звітність бібліотечних закладів за 2017 рік та планування діяльності сільських бібліотек на 2018 рік».

Розпочала нараду директор методичного центру Валентина Канюка, яка в своїй доповіді виклала основні вимоги до планування роботи на 2018 рік та визначила головні пріоритети діяльності бібліотек району.

Нарада бібліотечних працівників районуУ своєму виступі начальник відділу культури і туризму окреслила головні напрямки державної та регіональної політики в галузі культури і особливу увагу звернула на здобутки і проблемні моменти в діяльності бібліотек району.

З методичними порадами та консультаціями щодо планування та звітності бібліотек, проведення краєзнавчої та довідково-бібліографічної роботи, роботи з юнацтвом та дітьми надали завідувачі відділів методичного центру та директор Черкаської районної дитячої бібліотеки Ірина Тимошенко.

Нарада бібліотечних працівників району

Завідувач відділу краєзнавчої роботи Лариса Воскобійник ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями «Моя громада – мій добробут», які видані в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), до участі в якому запрошені публічні бібліотеки та громадські організації. Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/ Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Ділилася досвідом створення та реєстрації громадської організації завідувач Сагунівської сільської бібліотеки Таїсія Селезень.

На нараді також були розглянуті питання:

«Нетрадиційні книжкові виставки для юнацької аудиторії»;

«Напрямки та складові краєзнавчої роботи сільських бібліотек»;

«Сучасні тенденції використання, збереження бібліотечного фонду» та ін.

По закінченні наради бібліотекарям було запропоновано фуршет-інформ «30 хвилин новинок» – тематичний перегляд фахової періодики, нових бібліографічних матеріалів для підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.

За інформацією відділу культури і туризму Черкаської РДА