Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді

Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді

Сьогодні, 06 грудня 2017 року, голова ради Олексій Собко, спільно з своїм заступником Сергієм Степанюком, головним редактором районної газети «Сільські обрії» Наталією Усенко, працівниками виконавчого апарату ради за участі Софіївського сільського голови Олександра Мороза провели повторну робочу поїздку до села Софіївка з метою контролю за виконанням виявлених недоліків та проблем у закладах соціальної сфери під час попереднього їх огляду у вересні поточного року.

На початку члени робочої поїздки завітали на місцеве кладовище, де під час буревію попадали дерева на пам’ятники. Після огляду встановлено, що дерева прибрані та очищено від гілок, а вже по весні люди відремонтують свої пам’ятники які були пошкоджені.

Потім завітали до будинку культури, де зустрілися із її директором Наталією Хамко.

Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді

Проблемні питання які були висвітлені під час попереднього візиту до сьогоднішнього дня так і не вирішені, а саме: не замінено табличку на будинку культури, в бібліотеці відсутній інтернет та комп’ютер, не відремонтований фасад.

Завітавши до дошкільного навчального закладу «Сонечко» села Шелепухи голова ради Олексій Собко був приємно вражений в приміщені тепло на кухні підключено нову кухонну плиту, проведено утеплення повітряної теплотраси від котельні до дошкільного закладу. Як зазначила завідуюча навчальним закладом Ольга Трухній, ті недоліки які були виявлені ми їх спільно із сільською радою вирішили, осталося встановити пластикові вікна в кількості 16 штук в коридорах закладу. Сподіваємося на подальшу співпрацю між всіма гілками влади та спонсорами.

Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді Соціальна сфера району на постійному контролі в районній раді

Також робоча група ознайомилась з вирішенням проблемних питань у сільському клубі села Шелепухи. Всі ті проблемні питання які були озвучені на попередній зустрічі осталися не вирішеними, а саме: відсутній інтернет та комп’ютер. На установі відсутній Державний прапор. 

Підводячи підсумки робочої поїздки голова районної ради зазначив, що соціальна сфера села потребує значної уваги з боку Софіївської сільської ради, перш за все потрібно вирішити питання із створенням Веб-сайту сільської ради для розміщення відповідної інформації, забезпечити інтернетом та комп’ютерною технікою сільські клуби сіл Софіївка та Шелепухи, вирішити питання із табличками на цих установах.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ