Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДЛЯ КАТЕГОРІЙНИХ ДІТЕЙ РАЙОННІ ВЛАДЦІ ПОДАРУВАЛИ «КРАЇНУ СВЯТ»

ДЛЯ КАТЕГОРІЙНИХ ДІТЕЙ РАЙОННІ ВЛАДЦІ ПОДАРУВАЛИ «КРАЇНУ СВЯТ»

Спробувати себе у ролі кухаря, продавця чи лікаря, пострибати на батуті та покататися на гірках та каруселях, танцювати з «фіксиками», поласувати солодощами, а ще отримати подарунки змогли сьогодні в дитячому розважальному центрі «Країна свят» ТЦ «Гранд-маркет» більше сотні категорійних дітей.

Саме свято для 130 дітей-інвалідів та дітей-сиріт Черкаського району організувала голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко за сприяння керівництва району, а також благодійної допомоги нардепів Владислава Голуба, Сергія Рудика, та ГО «Сини Черкащини».

- Я вдячна всім, хто допоміг організувати свято для дітей, на долю яких випали дорослі випробування, - звернулася до присутніх Ніна Вурсіченко. – 10 тисяч гривень на подарунки для дітей та продуктові набори для родин спрямували депутати районної ради з районного бюджету. Ще частину коштів для придбання продуктових наборів надали народні депутати, а завдяки волонтеру Сергію Лимаренку, який домовився з власниками такого прекрасного розважального центру, наші діти на кілька годин поринули у казку.

6-річна Сніжана з Яснозір’я в розважальному центрі вперше. Дівчинка в захваті від гірок, лабіринту, каруселі, а найбільше захоплення від батуту.

Сурайо Ткаченко з Лесьок на свято привезла свого 6-річного сина Максима.

-Ми вже вдруге беремо участь в подібних заходах, які організовує Ніна Миколаївна. Для дітей – це свято і маса задоволення, для нас, батьків, – це можливість зустрітися, поділитися своїми проблемами, знайти підтримку та розраду один в одного, - ділиться враженнями жінка.

Розважався з дітьми і голова адміністрації Анатолій Яріш.

- Як батько двох дітей, я дуже добре розумію емоції та відчуття батьків, які привели сьогодні сюди дітей. Діти - задоволені, а батьки – щасливі. Ми ставимо собі за завдання, щоб так було не лише у визначені дні, а завжди, - зауважив керівник району.

Всі дітки, які брали участь в заходах, в подарунки отримали іграшки.

За інформацією сайту "Сільські обрії"