Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів апаратну нараду

Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулася чергова сесія районної ради, яка пройшла в конструктивній обстановці. Прийнято ряд нових Програм, які важливі для розвитку району. Взято участь в районному фестивалі народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії» до Міжнародного дня інваліда, який щорічно відзначають 3 грудня.

В свою чергу працівник виконавчого апарату районної ради Петро Гончаренко проінформував присутнім про участь у семінарі щодо конфлікту інтересів, який відбувся 30 листопада у великій сесійній залі обласної ради. Представники НАЗК розповіли про ключові аспекти конфлікту інтересів та ознайомили присутніх з Методичними рекомендаціями затвердженими рішенням НАЗК від 29.09.2017 №839. А також привернули увагу присутніх та зупинились на діях статей 31-36 Закону України «Про запобігання корупції».

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ