Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

30 листопада 2017 року відбулася 19-а сесія Черкаської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Олексій Собко.

У роботі сесії взяли участь народний депутат України Владислав Голуб, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники установ та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради надав слово народному депутату України Владиславу Голубу, який підвів підсумки спільної роботи з органами влади всіх рівнів у 2017 році та окреслив своє бачення співпраці у 2018 році.

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

Зокрема, Владислав Володимирович зазначив, що основним пріоритетом у його роботі є осучаснення закладів освіти та охорони здоров’я. Це те, що потребує захисту держави. Саме тільки спільними сузиллями ми зможемо змінити ситуацію на краще.

Про свою фінансово господарську діяльність доповіла голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

Також депутати заслухали інформацію Черкаської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Черкаського району, про яку поінформував присутніх прокурор Черкаської місцевої прокуратури Сергій Шелудяков. 

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

В ході роботи депутати районної ради підтримали ряд нових районних програм: про підтримку закладів культури Черкаського району на 2018-2020 роки; про розвиток рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2021 роки; про розвиток паліативної допомоги на 2018-2020 роки; про соціальну допомогу протидії торгівлі людьми на 2018-2020 роки; про організацію громадських робіт на 2018-2022 роки.

Крім того, не знайшла підтримку у депутатів виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки. В звязку з чим до головного інженера облавтодору було багато запитань з боку депутатів районної ради.

На сесії депутати затвердили ряд нових та внесли зміни до низки районних програм

Депутатами внесено зміни до районних програм: районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки» та «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки.  

На завершення засідання депутати надали згоду на внесення змін до статутного капіталу та Статуту Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради; до статутного капіталу та Статуту Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс»; про звільнення від сплати 50% одержаної орендної плати до загального фонду районного бюджету; про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2018 рік; про надання дозволу на передачу в оренду майна районної комунальної власності та затвердили дев’ять технічних документацій і схвалили депутатське звернення, що набрали необхідну кількість голосів.

Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ