Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

30 листопада 2017 року провели засідання постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту та з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Так, постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту під головуванням її голови Миколи Гуськова розглянула низку питань, що стосуються різних сфер діяльності району, а саме: про районну Програму розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки, про районну соціальну програму протидії торгівлі людьми на 2018-2020 роки, про хід виконання Програми розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2016-2020 роки, про виконання програми підтримки закладів культури Черкаського району на 2016-2017 роки та затвердження програми підтримки закладів культури Черкаського району на 2018-2020 роки.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Про нову «Програму паліативної допомоги на 2018-2020 роки», доповів головний лікар Черкаської районної лікарні, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту Микола Гуськов. Який коротко ознайомив присутніх з основними положеннями Програми та запропонував внести її на розгляд сесії районної ради.

Також члени постійної комісії заслухали виконання ряд Програм, а саме: про хід виконання Програми розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2016-2020 роки, про виконання програми підтримки закладів культури Черкаського району на 2016-2017 роки.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

В свою чергу постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням заступника комісії Олександра Мартиненка розглянула питання про внесення змін до рішення районної ради від 27.11.2015 №1-7/VII «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради», про внесення змін до «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та про інформацію Черкаської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Черкаського району.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради

В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Всі питання які внесенні на засідання постійних комісій підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ