Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2021 роки

Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки

Сьогодні, 29 листопада 2017 року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одними із основних, внесено питання: про Програму розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2021 роки, про хід виконання «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016- 2017 роки».

З інформацією щодо Програми розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2021 роки виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.

Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки

Який зазначив, що метою Програми є створення сприятливих умов розвитку рибного господарства для формування високих якісних та кількісних показників рибо продукції в Кременчуцькому водосховищі та малих водних об’єктах району, забезпечення населення району продукцією з прісноводної риби, ведення рибного господарства на засадах сталого розвитку з урахуванням природних, економічних і екологічних умов, отримання додаткової товарної рибної продукції за рахунок оптимізації рибогосподарського процесу, впровадження комплексних заходів з підвищення продуктивності водойм, вирішення стратегічного завдання щодо створення в районі потужної рибної індустрії та ін.

Однією з основних проблем рибної галузі є відтворення рибних запасів – належне зариблення водойм. Питання зариблення водойм району на сьогоднішній день є надзвичайно актуальним, адже кількість посадкового матеріалу, що зариблюється у водойми, є вкрай малою, оскільки має місце недостатнє фінансування даних заходів.

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про внесення змін до статутного капіталу та Статуту Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, про внесення змін до статутного капіталу та Статуту Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2018 рік, про надання дозволу на передачу в оренду майна районної комунальної власності, про розгляд звернення Черкаської центральної районної лікарні.

Постійна комісія заслухала керівників 4-х підприємств, а саме: комунальне підприємство теплових мереж Черкаського району, господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, спеціалізоване комунальне підприємство «Райліс», комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Архбюро».

Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки

Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки Постійна комісія районної ради заслухала нову Програму  розвитку рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2020 роки

Керівники цих закладів прозвітувалися про виконання фінансових планів підприємств за третій квартал 2017 року та зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану. 

Комісія взяла до відома звіти та внесла ряд пропозицій щодо покращення роботи всіх комунальних підприємств по завершенні поточного року. 

Всі сесійні питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ