Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула профільні питання

Постійна комісія районної ради розглянула профільні питання Постійна комісія районної ради розглянула профільні питання

28 листопада 2017 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Дивнич. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату Алла Смілянець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Одним із головних порядку денному питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/VII « Про районний бюджет на 2017 рік». Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що зміни до районного бюджету викликано змінами в частині міжбюджетних трансфертів та перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень.

Більш детальніше начальник фінансового управління зупинилася на перерозподілі призначень та змінах в частині міжбюджетних трансфертів.

Постійна комісія районної ради розглянула профільні питання

Також начальник фінансового управління райдержадміністрації поінформувала присутніх про внесення змін до програми «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки» та коротко ознайомила присутніх з ними та запропонувала дане питання внести на розгляд сесії районної ради.

Члени постійної комісії заслухали інформацію про внесення змін до ряд Програм, а саме: районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки» про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, який коротко ознайомив присутніх зі змінами та доповів про ситуацію, яка склалася з співфінансуванням «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки». А також, доповів про нову району Програму «Про організацію громадських робіт на 2018-2022 роки».

Постійна комісія районної ради розглянула профільні питання

В свою чергу начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації-головний бухгалтер Ірина Плосконос доповіла присутнім про внесення змін до «Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки». 

На завершення засідання комісії начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук коротко ознайомила присутніх з питанням про звернення депутатів Черкаської районної ради та запропонувала його внести на розгляд сесії районної ради. 

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ