Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ЧЕРКАСЬКА РДА ЗБІЛЬШИЛА СТИПЕНДІЇ ПЕРСПЕКТИВНИМ СПОРТСМЕНАМ

ЧЕРКАСЬКА РДА ЗБІЛЬШИЛА СТИПЕНДІЇ ПЕРСПЕКТИВНИМ СПОРТСМЕНАМ

У наступному році 20 кращих спортсменів Черкаського району отримуватимуть стипендії першої та другої категорії.

- Нині районні стипендії отримують десять найкращих молодих спортсменів Черкаського району. У списку їхніх перемог – нагороди із всеукраїнських та міжнародних змагань, - зауважив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт. – Вже в наступному році районні стипендії першої та другою категорії отримуватимуть 20 молодих перспективних спортсменів нашого району.

Нагадаємо, для підтримки розвитку спорту в районі діє відповідна Програма, у рамках якої проводяться спортивні заходи та оновлюється матеріально-технічна база. Так, зокрема, цьогоріч на суму понад 100 тисяч гривень було придбано спортивного інвентарю, спортивну форму та атрибутику.

- Відповідну програму затвердили також у 19 сільських радах, спрямувавши на її реалізацію кошти, - зауважив він. – Найбільше у Червоній Слободі, Вергунах, Свидівку, Степанках, Руській Поляні. Цьогоріч оминули її у Кумейках, Думанцях, Чорнявці.

Принагідно слід зауважити, що цьогоріч в Черкаському районі було введено в експлуатацію два футбольних міні-поля із штучним покриття у Червоній Слободі та Дубіївці.

За інформацією сайту "Сільські обрії"