Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

Сьогодні, 27 листопада, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах щодо відзначення Дня Гідності та Свободи в селі Будище, вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні в селах Думанці та Леськах, а також про участь у робочій поїздці делегації Черкаської області до м. Вінниця щодо вивчення можливого будівництва в м. Черкаси та Черкаського району переробного сміття заводу.

Одними із основних питань наради стояли: про підготовку питань до розгляду на черговій сесії районної ради, про проведення на поточному тижні засідань постійних комісій районної ради та обговорили питання внесення на розгляд ради деяких районних програм.

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ