Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районом крокує фотовиставка «Вийди з тіні: досить бути жертвою!»

Районом крокує фотовиставка  «Вийди з тіні: досить бути жертвою!»

Починаючи з 14 листопада 2017 року в районі проходить фотовиставка «Вийди з тіні: досить бути жертвою!». В рамках національної компанії «Насильству немає виправдання». Так першими її глядачами стали мешканці села Білозір'я, де в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради відкрито фотовиставку. Організатори БО «Черкаське обласне відділення Мережі ЛЖВ» за підтримки ВБО «Позитивні жінки». Яка також пройде і в інших населених пунктах району.

Сім жінок із десяти у світі є жертвами насильства з боку чоловіків. Ми можемо не знати про те, що вони поруч. Ми можемо приховувати свою сімейну історію насильства. Однак ця проблема вирішувана. Варто зробити один крок – і вийти з тіні, попрощатися із собою-жертвою, розпочати нове життя.

Черкаський фотограф Ігор Єфімов відзняв жінок, які були жертвами насильства в сім’ї. Тінь жертви переслідує їх досі, але це тільки тінь. Тепер у них інший образ. Біль залишається тільки у спогадах. Однак вони твердо вирішили для себе: досить бути жертвою!

Районом крокує фотовиставка  «Вийди з тіні: досить бути жертвою!»

Насилля в родині.

Насилля… Більшість скаже, що такого в їхніх родинах немає. Одні бояться в цьому зізнатися, інші – бояться осуду людей, а дехто – гадає, що це нормально.Щоб подолати проблему насилля в родині, її потрібно відкрито обговорювати та шукати шляхи вирішення! Зазвичай, існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах – це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому. Донедавна проблема домашнього насильства в Україні практично не вивчалася. Тільки протягом останнього часу теми насильства у родині стали предметом публічного обговорення.

Національна гаряча лінія по запобіганню насильства 0800500335 або 386 з мобільного


За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської РДА