Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

На апаратній нараді розглянуто ряд актуальних питань сьогодення На апаратній нараді розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулися районні урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та взято участь у відкритті міні-футбольного майданчика у Червонослобідській загальноосвітній школі №1 за участю народного депутата України Сергія Рудика.

На апаратній нараді розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

Обговорено додаткові питання, які можуть бути внесені з голосу депутатами районної ради на розгляд чергової сесії районної ради, про які доповіла керівник секретаріату Алла Смілянець.

Також розглянули блок питань районної комунальної власності, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. В свою чергу голова районної ради привернув увагу начальника відділу щодо передачі майна районної комунальної власності новоствореній Степанківській об’єднанній територіальній громаді.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ