Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районний методичний кабінет відділу освіти Черкаської РДА відзначений дипломом та срібною медаллю

Районний методичний кабінет відділу освіти Черкаської РДА відзначений дипломом та срібною медаллю

Районний методичний кабінет відділу освіти Черкаської РДА відзначений дипломом та срібною медаллю у номінації «Інтеграція змісту освіти як складова тенденція розвитку освітніх технологій» на ІХ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та VI Міжнародній виставці освіти за кордоном «WORLDEDU– 2017». Нагороди отримала завідувач методкабінету Вікторія Церковна.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, який із 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів, експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти. Загалом цього року в заході взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

У посібнику, який презентували освітяни Черкаського району містяться матеріали, які базуються на досвіді роботи районного методичного кабінету та педагогів навчальних закладів району щодо впровадження інтегрованого навчання у дошкільних навчальних закладах, початковій та старшій школах.

Акцентовано увагу на особистісно орієнтованих технологіях, ІК-технологіях, технології критичного мислення, проектній діяльності, а також на результатах науково-дослідницької діяльності в Малій академії наук України, які підтверджують ефективність використання інтеграції в освітньому процесі. Всі матеріали мають національно-патріотичне спрямування.  

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"