Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

28 жовтня 2013 року відбулося засідання постійних комісій районної ради

28 жовтня 2013 року відбулося засідання постійних комісій районної ради 28 жовтня 2013 року відбулося засідання постійних комісій районної ради

28 жовтня 2013 року відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики і з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення. В роботі засідання комісії ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики взяли участь голова ради Микола Смірнов, заступник голови ради Володимир Орел .

Основне питання, яке розглядалось на засіданні постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики – створення комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради.

Основне питання, яке розглядалось на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення - внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013 рік».

Після обговорення питання члени комісії мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

Загалом питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на позачерговій сесії районної ради, що відбудеться 30 жовтня 2013 року.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради