Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На позачерговій сесії Черкаської районної ради внесено зміни до бюджету

На позачерговій сесії Черкаської районної ради внесено зміни до бюджету На позачерговій сесії Черкаської районної ради внесено зміни до бюджету

20 жовтня 2017 року відбулося пленарне засідання 18 позачергової сесії Черкаської районної ради, яку провів її голова Олексій Собко.

У роботі сесії взяли участь заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Передувала сесії робота постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення.

У ході роботи депутати детально розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Яким передбачено виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 3530,7 тис.грн.

На позачерговій сесії Черкаської районної ради внесено зміни до бюджету

По даному питанню доповіла начальник фінансового управління Ганна Шокот, яка зазначила, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 р. №689-р збільшуються доходи загального фонду районного бюджету та відповідно збільшуються видатки по головним розпорядникам коштів.

Начальник фінансового управління детально доповіла присутнім по видаткам згідно розподілу субвенції по головним розпорядникам коштів.

З даного питання порядку денного прийнято позитивне рішення.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ