Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду щодо ремонту доріг у Черкаському районі

Проведено нараду щодо ремонту доріг у Черкаському районі

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, за ініціативи голови районної ради Олексія Собка та голови районної державної адміністрації Анатолія Яріша за участю заступника голови обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, керівників підприємств служби автомобільних доріг в області, сільських голів сіл Дубіївка, Руська Поляна, Вергуни, Хутори проведено нараду щодо ремонту доріг у Черкаському районі.

Питання ремонту доріг постійно перебуває на контролі керівників району та раціональне використання бюджетних коштів під Програми, які сьогодні затверджені обласною та районною радами.

На початку наради заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв зазначив, що в області продовжується ремонт доріг державного значення, які проходять територіями районів і вчасності через Черкаський район.

Тому тут зібралися керівники району, обласних та районних дорожніх служб, а також сільські голови для того щоб вирішити проблемні питання які сьогодні їх турбують. А це раціональне використання бюджетних коштів та завершення ремонтних робіт на визначених ділянках доріг.

Про проблеми, які накопичилися у районі доповів заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк. Він коротко зазначив, що кошти які спрямовані на ремонт доріг спільно з сільськими радами на сьогодні не використанні в повному обсязі, є зауваження до якості робіт Черкаським райавтодором, а також повідомив про звернення депутатів Черкаської районної ради до Державного агентства автомобільних доріг України щодо ремонту дороги державного значення Канів – Чигирин – Кременчук, яка проходить територією Черкаського району на відрізку від меж Канівського району до міста Черкаси.  

Проведено нараду щодо ремонту доріг у Черкаському районі

Та звернувся до начальника служби автомобільних доріг в області, включити до плану робіт по Черкаській області на 2018 рік поточний середній ремонт дороги загального користування державного значення Р-10 Канів – Чигирин – Кременчук, яка проходить територією району.   

Також заступник голови районної державної адміністрації наголосив, що з цього приводу неодноразово надходили колективні звернення жителів сіл, через які проходить зазначена вище дорога. Існує велика ймовірність, що жителі сіл будуть вживати більш рішучі заходи вразі не вирішення даної проблеми.   

По проблемам, які накопилися з ремонтом доріг у селах Дубіївка, Руська Поляна, Вергуни, Хутори коротко доповіли сільські голови зазначених сіл. В свою чергу керівник облавтодору Олександр Северин надав відповіді на запитання сільських голів і керівництва району та запевнив учасників наради, що всі піднятті питання які були адресовані його підприємству будуть детально вивчені та в найкоротший час виправлені. А також зазначив, що основною причиною затягування ремонтних робіт, це нехватка оборотних коштів підприємства на закупку виробничих матеріалів.   

Також, на нараді керівництвом району піднімалися питання щодо ремонту доріг у селі Будище, між Руською Поляною та Оршанцем та об’їзної дороги на в’їзді в Руську Поляну.   

Підводячи підсумки проведеної наради заступник голови обласної державної адміністрації дав відповідні доручення керівникам дорожніх служб області та визначено терміни їх вирішення.   

  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ