Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сесія Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року

Сесію Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року Сесію Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року

Сьогодні, 06 жовтня 2017 року, відбулося засідання сімнадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради і засобів масової інформації.

Перед початком формування порядку денного пленарного засідання чергової сесії, голова районної ради запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання пам`ять Героїв, які загинули під час проведення антитерористичної операції в нашій країні.

Також повідомив присутніх про надходження відповідей на звернення депутатів до різних державних органів.

Щодо ситуації на Ірдинському торфородовищі доповів начальник Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Черкаській області Андрій Хижняк.  

Сесію Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року

Потім депутати заслухали звіт господарської діяльності громадської організації району, а саме: Черкаської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), про яку коротко доповів її голова Володимир Сафроненко. Такі заслуховування громадських організацій плануються і на наступних пленарних засіданнях сесій, перед депутатським корпусом.

Після заслуховування звітів депутати приступили до формування порядку денного пленарного засідання.

Так із порядку денного депутатами було виключено питання про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ФГ «ПРУТ», погодження кандидатури Рожелюка В.І. на призначення директором Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області та про дострокове припинення повноважень депутата Черкаської районної ради VII скликання Костенка С.О. та було внесено ряд важливих питань життєдіяльності району. Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.

Спочатку депутатами було схвалено виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року та підтримано зміни до ряду програм, а саме: про внесення змін до «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2017-2018 роки», про внесення змін до районної «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2017 роки», а також про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки. 

Заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот щодо внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/ VII «Про районний бюджетна 2017 рік». Яка зазначила, що зміни викликані розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету та в доходній частині загального фонду. Проведено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень.

Також в ході роботи депутати внесли зміни до ряд програм, а саме: «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки», «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «Програми підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2017-2020 роки, «Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки» та Програми «Територіальна оборона» на 2017 – 2018 роки» .  

Заслухали інформацію заступника голови районної ради Сергія Степанюка щодо внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування Черкаського район на 2017-2020 роки та внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-10/VII « Про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VII скликання.

Сесію Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок фізичних та юридичних осіб, про які доповідав головний спеціаліст міськрайонного відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі та м.Черкасах.  Також нагороджно сільських голів дипломами які взяли участь у конкурсі найкращий коровай до Дня незалежності України. Сесію Черкаської районної ради схвалила виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року

Також депутати заслухали блок комунальних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.  

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ