Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради заслухала виконання Програми економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року

Постійна комісія районної ради заслухала Програму економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року Постійна комісія районної ради заслухала Програму економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року

Сьогодні, 05 жовтня 2017 року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одними із основних, внесено питання: про хід виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року», про внесення змін до «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2017-2018 роки», про внесення змін до районної «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2017 роки», а також про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки.

З інформацією щодо Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2017 року та щодо внесення змін до Програм виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Постійна комісія районної ради заслухала Програму економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року

Який зазначив, що до складу промислових підприємств основного кола району, в 2017 році входять такі найбільші підприємства району: ПАТ «Русько-Полянський меблевий комбінат», ТОВ «Національна горілчана компанія», ТОВ «Імпрес», «Арка Плюс», БМБ «Маргарин» та ін.

За січень-травень 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності по Черкаському району становить 916,3 млн. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення становить 121,72 грн.

Збільшили реалізацію промислової продукції:

БМБ «Маргарин» збільшило реалізацію продукції на 134,14 % проти відповідного періоду минулого року, ТОВ «Імпрес» збільшило реалізацію продукції на 15,56 % проти відповідного періоду минулого року. 

Зменшили реалізацію продукції:

ТОВ «Національна горілчана компанія» зменшило реалізацію продукції на 9,42% проти відповідного періоду минулого року. ПАТ «Руськополянський меблевий комбінат» зменшив реалізацію продукції на 30,37 % проти відповідного періоду минулого року. 

Після заслуховування інформації щодо внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки, головою комісії Петром Коренюком було внесено пропозицію підготувати звернення до служби автомобільних доріг, про включення до плану роботи на 2018 рік ремонт дороги (Р-10) Канів – Чигирин – Кременчуг на відрізку від межі Черкаського району та Канівського району до м. Черкаси. Члени постійної комісії підтримали дану пропозицію.

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про передачу майна районної комунальної власності, про надання дозволу на списання основних засобів, про погодження списання основних засобів, а також повторно заслухано фінансовий план комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро» на 2018 рік, про який доповіла начальник Людмила Твердохліб.  

Постійна комісія районної ради заслухала Програму економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року

Рекомендовано голові районної ради погодити фінансовий план «Архбюро» на 2018 рік.

Всі сесійні питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ