Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«АРХБЮРО», НАШІ МОЖЛИВОСТІ?

«АРХБЮРО», НАШІ МОЖЛИВОСТІ?

Комунальне підприємство «Архбюро» Черкаської районної ради здійснює проектування для індивідуальних забудовників, юридичних осіб та СПД.

Аби збудувати гарний будинок, потрібен вдалий проект. Завдяки йому можна буде оптимально дібрати матеріали, уникнути потім добудов, скоротити часові та матеріальні затрати на будівництво.

- Ми розробляємо ескізні та робочі проекти об’єктів будівництва та тимчасових споруд, ескізні пропозиції забудови житлових, садових, дачних будинків, а також генеральні плани об’єктів забудови та житлових кварталів, - розповідає директор КПВАПП «Архбюро» Лариса Твердохліб.

Також підприємство надає консультації з отримання дозволу на будівництво та узаконення самовільного будівництва, а також на земельних ділянках, з яким цільовим призначенням можна оформити дозвіл на будівництво за спрощеною схемою.

Отримати консультацію та відвідати «Архбюро» можна кожного дня, окрім вихідних, з 9.00 до 17.00 за адресою: м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 157, к.103 або за телефонами: 64-34-54, 56-22-89.   

За інформацією сайту "Сільські обрії"