Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Урядовці звітуватимуть про реалізацію проектів, які впроваджуються у рамках Програми активізації економіки

Урядовці звітуватимуть про реалізацію проектів, які впроваджуються у рамках Програми активізації економіки

Глава Уряду Микола Азаров констатував недостатній рівень реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. З метою пожвавлення Програми Прем’єр-міністр доручив представити план-графік щотижневого розгляду Урядом впровадження відповідних проектів. Таке завдання під час засідання Уряду 23 жовтня 2013 року Микола Азаров дав Першому віце-прем’єр-міністру Сергію Арбузову разом з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Міністерством фінансів.

«В умовах, які склалися, не можна вважати задовільним стан реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Я неодноразово звертав увагу на вкрай повільні темпи підготовки та погодження заходів програми», - заявив Микола Азаров.

За його словами, такі підходи негативно відображаються на економіці та українських підприємствах. «Це означає, що досі немає контрактів з гарантованим фінансуванням, під які можна кредитуватися в банках. А отже не було розміщено замовлення на виготовлення продукції. Це означає, що не було створено нових робочих місць. Крім того, треба мати на увазі, що будь-який новий проект в промисловості, особливо проект з високотехнологічною складовою, має періодпідготовчої роботи мінімум рік. А часу чекати у нас немає», - заявив Микола Азаров.

На думку Прем’єр-міністра предметний розгляд Урядом конкретних проектів покликаний виправити ситуацію: «Доручаю Першому віце-прем’єр-міністру Арбузову разом з Мінекономрозвитку та Мінфіном забезпечити підготовку щотижневих доповідей і обговорення заходів щодо практичного «запуску» 3-5 проектів з програми активізації, які повинні розпочатися у 2013 році і виконуватися у 2014 році. Уже наступного тижня я хочу побачити план-графік розгляду таких доповідей. Кожний розгляд цих питань повинен завершуватись відповідними рішеннями Уряду. Якщо потрібно – то і кадровими, коли гальмування розвитку відбувається через чийсь спротив або некомпетентність».

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ
З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ