Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування провела своє засідання

Постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування провела своє засідання

03 жовтня 2017 року проведено засідання постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування. Вів його заступник цієї комісії Олександр Мартиненко.

Участь у її роботі взяли заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які доповідали з окремих питань порядку денного.

Спочатку було розглянуто питання про внесення змін до «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки», про які коротко доповіла начальник архівного відділу райдержадміністрації Валентина Ямборська.

По другому питанню членів комісії інформував в.о. військового комісара з територіальної оборони районного військового комісаріату Олег Гресь, який коротко ознайомив присутніх про хід виконання та внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2017-2018 роки, в частині обсягів фінансування заходів щодо проведення навчань загонів територіальної оборони на території Черкаського району.

Окрім цього, профільна комісія заслухала інформацію про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2017-2020 роки, про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-10/VII «Про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VII скликання», про дострокове припинення повноважень депутата Черкаської районної ради VII скликання Костенка С.О., про звернення депутатів фракції Черкаської районної ради «Радикальна партія Олега Ляшка», про підсумки проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VIІ скликання перед виборцями, про розгляд заяви учасника антитерористичної операції жителя села Червона Слобода Сіроша О.В. щодо оформлення акту обстеження житлово-побутових умов проживання та про звернення депутатів Черкаської районної ради.   

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ