Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту підтримала зміни до ряду районних Програм

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту підтримала зміни до ряду районних Програм Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту підтримала зміни до ряду районних Програм

03 жовтня 2017 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Вів засідання її голова Микола Гуськов. В роботі постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк та працівники виконавчого апарату районної ради.

Першим питанням присутні члени комісії розглянули проект рішення районної ради про погодження кандидатури Рожелюка В.І. на призначення директором Хацьківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області. Як зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук у зв’язку із набранням чинності Закону України «Про освіту» змінюється порядок призначення директорів шкіл, тому запропоновано постійній комісії рекомендувати зняття даного питання з повістки денної чергової сесії районної ради.

Потім члени комісії перейшли до другого питання та заслухали інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Бовта, який коротко доповів про внесення змін до «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки».

Як зазначив, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, що починаючи з січня 2017 року присуджуються 10 щомісячних стипендій для перспективних спортсменів Черкаського району у розмірі 500 грн. кожна, ми вносимо зміни, що починаючи з січня 2018 року присуджуються 20 щомісячних стипендій для перспективних спортсменів Черкаського району: 10 стипендій I категорії у розмірі 1000 грн. кожна, 10 стипендій II категорії у розмірі 500 грн. кожна».

По питанню про внесення змін до Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2016-2018 роки, доповів голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту Микола Гуськов.

Всі питання які розглянуті постійною комісіями районної ради, рекомендовані для внесення на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ