Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

03 жовтня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації. Яку провів її голова Анатолій Яріш.

На початку колегії голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш поінформував присутніх про кадрові зміни які відбулися в райдержадміністрації за час попередньої колегії та про районні заходи, що відбулися на передодні. Також привернув увагу сільських голів щодо виникнення надзвичайних ситуацій та по можливості відновлення пожежних гідрантів, які знаходяться на території району, згадавши про пожежу на торф’яниках у селищі Ірдинь.

На засіданні колегії розглянуто питання: про підсумки економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року та організацію виконання Стратегії розвитку Черкаського району на період до 2020 року (затверджено рішенням районної ради від 21.04.2017 №14-2/VІІ); про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських рад щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення за 9 місяців 2017 року; про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах сільських рад.

Одними із головних питань повістки денної сьогоднішньої колегії стояло питання про підсумки економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року та організацію виконання Стратегії розвитку Черкаського району на період до 2020 року (затверджено рішенням районної ради від 21.04.2017 №14-2/VІІ).

По першому питанню доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який коротко поінформував присутніх про основні обсяги реалізації промислової продукції, що за підсумками першого півріччя становлять 1,1 млрд.грн. Також зупинився на співпраці райдержадміністрації з Державним фондом регіонального розвитку, де на сьогодні подано 14 проектів на співфінансування, а також закликав сільських голів до більш активної праці в цьому напрямку, задля економічного розвитку району.В свою чергу начальник управління агропромислового розвитку Петро Данилишин доповів про стан справ у агропромисловому розвитку району та зазначив, що в районі відновлюється сівозміна, розпочали сіяти горох та гречку. В тваринництві збільшено виробництво м’яса та яєць.

Також члени та учасники колегії заслухали інформацію начальників Філії Черкаської райавтодору ДП «Черкаський облавтодор» Олександра Рябка та Філії ДП «Черкаська ДЕД» Олексанра Приходька щодо виконання ремонту доріг державного, обласного та районного значень, які проходять територією Черкаського району. А також керівники цих підприємств надали роз’яснення щодо ряду запитань від сільських голів та керівництва району.

З розглянутих питань прийняті рішення колегії, дані доручення голови райдержадміністрації.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ