Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь

Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь

Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь.

Станом на 10:00, 2 жовтня, спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб, вдалося ліквідувати пожежу на площі в 34,5 Га. Продовжують горіти осередки торфу на площі 16,5 Га.

Ліквідацією пожежі займаються сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”.

До складу угрупування залучені також 35 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки.

На місці працюють представники Національної поліції та швидкої медичної допомоги

Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь Тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь

Для забезпечення робіт, з бюджетів задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державної адміністрацій.

Особовий склад забезпечений питною водою та продуктами харчування, техніка - паливно-мастильними матеріалами.

Загалом, на місці проведення робіт працює 41 одиниця техніки та 105 фахівців. Створено 5 оперативних дільниць, працює 36 пожежних стволів. 

Представниками лісового господарства за допомогою тракторів проведено обвалування ґрунту для недопущення розповсюдження пожежі та створено меліоративні полоси навколо небезпечних ділянок.

Бульдозерами здійснено роботи по обвалуванню та рекультивації торф’яних осередків. Для створення ще однієї оперативної дільниці, прокладено просіку, по якій прокладено спеціальну магістральну лінію.

За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», вдалось підняти рівень води та наповнити водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі та штучне водосховище, створене для потреб пожежогасіння. 

Продовжується інформаційно-роз‘яснювальна робота серед населення найближчих населених пунктів (смт. Ірдинь, с. Білозір’я, с. Дубіївка). 

На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном. Ліквідація пожежі триває. 


За інформацією прес-служби ДСНС