Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Микола Смірнов разом з депутатами районної ради продовжує робочі поїздки в місцеві ради

Голова районної ради Микола Смірнов разом з депутатами продовжує робочі поїздки в місцеві ради Голова районної ради Микола Смірнов разом з депутатами продовжує робочі поїздки в місцеві ради

Об’єкти соціальної сфери – вагома складова життєдіяльності територіальної громади. Вони потребують уваги не лише жителів, а й місцевої, районної, а подеколи й вищого рівня влади. Заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі, відкриття додаткових місць у дитсадках, реконструкція старого приміщення чи будівництво нового дитячого садка – далеко не весь перелік проблем, з яких потрібно приймати рішення.

Голова райради Микола Смірнов продовжує робочі поїздки в місцеві ради, аби наочно ознайомитися з роботою об’єктів соціальної сфери, поспілкуватися з колективами, жителями і почути, що їх найбільше турбує. Днями посадовець відвідав Леськи.

В огляді будинку культури, бібліотеки, дитсадка, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, амбулаторії голову райради супроводжували сільський голова Микола Бас, депутати районної ради Тамара Зінченко та Олексій Собко. Як з’ясувалося, чимало проблем у селі зніме завершення будівництва дитячого садка, на яке лише торік освоїли 350 тисяч гривень. Особливо за своїх односельців турбується депутат районної ради Олексій Собко, який пропонує інвентаризованим нагальним проблемам громади, які на місцевому рівні вирішити не можна, дати хід на вищому рівні.

– По-перше, це розвантажить нині діючий ДНЗ «Чайка», в якому в трьох групах наразі виховуються майже сотня дітей (а розрахований він на 39), – аналізує він наявну проблему. – По-друге, це дасть можливість охопити дошкільної освітою всіх дітей, а в перспективі позбавить черг до дошкільної установи, адже народжуваність у населеному пункті підвищується з кожним роком. Слід собі уяснити, що комфортні умови для жителів нашого села стануть гарантом його розвитку та перспективи.

Про одне з питань, над яким першочергово слід працювати, нагадує зруйнована стеля спортивного залу. Потрібно терміново братися за ремонт покрівлі будинку культури, де, крім нього розміщені і сільська бібліотека, і музей села. Тільки після того, як покрівля буде перекрита (до речі, коштуватиме це приблизно півмільйона гривень, наразі кошторис знаходиться на експертизі), сільський голова Микола Бас планує відремонтувати глядацький та обрядовий зали, а також замінити вікна на енергозберігаючі склопакети.

ЗНе менш важливе питання, що не дає спокою сільському голові, – це проблеми комунального підприємства, а точніше, як без збитків організувати в селі водопостачання та вивіз сміття. Як один із можливих шляхів рішення даного питання, Микола Бас вбачає у конструктивній бесіді за круглим столом зі своїми колегами. Інакше кажучи, сільський голова пропонує зібратися всім керівникам територіальних громад, де подібні комунальні підприємства успішно функціонують, залучивши фахівців відповідних служб та управлінь, та обмінятися досвідом щодо їх організації.

Під час зустрічі з головою райради Миколою Смірновим керівники бюджетних установ порушили ще ряд проблем. Йдеться про заміну покрівлі в загальноосвітній школі, а також вирішення питання з недобудовою, що знаходиться на її території і може становити загрозу для життя та здоров’я учнів школи. Голова районної ради запевнив, що порушені питання взяті на контроль, а над їх вирішенням районна влада працюватиме найближчим часом.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради