Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулося ряд знакових подій за участю народних депутатів України та депутатів обласної ради. Безпосередньо взято участь у передачі Територіальному центру надання соціальних послуг району засобів реабілітації для людей похилого віку, у святкуванні Дня працівників освіти, у заходах до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана та з нагоди 60 – річчя Черкаської центральної районної лікарня.

Першочергово на нараді було розглянуто питання, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради, про які доповіла керівник секретаріату Алла Смілянець.

Голова районної ради провів апаратну нараду

Також керівник секретаріату доповіла про проведене на минулому тижні засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та коротко доповіла про рішення та рекомендації постійної комісії за наслідками розгляду питань.

Розглянули питання діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в ракурсі підготовки до початку опалювального сезону. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання. Звернуто увагу на максимально стислі терміни вирішення проблемних питань, які на сьогодні є у комунального підприємства.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них .

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ