Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Райони закликають долучатися до співфінансування обласних програм

Райони закликають долучатися до співфінансування обласних програм

26 % від необхідного обсягу коштів на загальнообласні програми профінансували міста та райони Черкащини. Загалом вони передбачили 47 млн грн. Виділити належні кошти для реалізації обласних програм закликала райони директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

У повному обсязі виконали завдання зі співфінансування загальнообласних програм Єрківська та Мокрокалигірська ОТГ, а також Канівський район.

– На сьогодні у повному обсязі профінансовано лише кошти на покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини, – говорить Наталія Кравченко. – На 81 % забезпечено співфінансування екологічних об’єктів.

Тобто 1,8 млн грн. Тоді як ремонт доріг та влаштування вагових комплексів лише – на 33 % (19,5 млн грн), спільні проекти у галузі здоров’я – на 13 % (14,3 млн грн).

Відзначу, що проекти у галузі охорони здоров’я передбачають придбання обладнання для обласних лікарень, придбання швидких допомог, агіографічного обладнання, проведення капітального ремонту, створення мережі профілактичних скринінгових центрів «Здоров’я жінки».

За інформацією прес-служби ОДА