Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Пожежа на Ірдинських торфовищах

Пожежа на Ірдинських торфовищах

У неділю, 17 вересня, було терміново зібрано районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та здійснено робочий виїзд до селища Ірдинь за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, заступника голови Черкаської райдержадміністрації Петра Коренюка, начальника відділу цивільного захисту населення, оборони і мобілізаційної режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Ігоря Троценка, керівництва Черкаського міськрайонного відділу ДСНС, представників селища й Білозірської об’єднаної територіальної громади, керівництва державного підприємства “Черкаситорф”.

Пожежа на Ірдинських торфовищах

Під час обстеження було встановлено, що пожежа проходить за межами населеного пункту між піщаними пагорбами «Зелена дамба» і до магістрального каналу річки Ірдинка і охоплює площу більше 50 га.

В результаті проведення засідання зазначеної комісії вирішили ситуацію, що склалася в Черкаському районі в селищі Ірдинь, попередньо класифікувати як надзвичайну ситуацію природного характеру. Також було прийнято ряд важливих рішень для організації ліквідації пожежі.

Пожежа на Ірдинських торфовищах

Для постійного контролю та безпосереднього володіння масштабами пожежі в понеділок, 18 вересня голова ради Олексій Собко, за участі свого заступника Сергія Степанюка спільно з членами комісії ТЕБ та НС відвідали селище Ірдинь. На засіданні комісії ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію. На даний час для гасіння пожежі задіяно 40 осіб особового складу, 13 одиниць пожежної техніки, вирішуються питання фінансового характеру для забезпечення всіма необхідними матеріально-технічними засобами вогнеборців.

Районна рада з усією відповідальністю ставиться до цього питання і надалі в межах своїх повноважень всіляко буде сприяти ліквідації надзвичайної ситуації , яка сталася з торф’яними родовищами селища Ірдинь.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ