Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районній раді проведено апаратну нараду

В районній раді проведено апаратну нараду

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Першочергово розглянули питання діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в ракурсі підготовки до початку опалювального сезону. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання. Звернуто увагу на максимально стислі терміни вирішення проблемних питань, які на сьогодні є у комунального підприємства.

Заступник голови ради Сергій Степанюк коротко ознайомив присутніх з основними питаннями, які були розглянуті на семінарі, організованому Українською асоціацією районних та обласних рад. Зауважив на реформах, які проходять зараз і будуть втілюватися в життя в подальшому. Відмітив, що було чітко наголошено на тому, що реформи в державі здійснюються не для посадовців, а для населення в першу чергу.

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та заплановано робочу поїздку керівництва районної ради до села Степанки.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ