Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту

В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту

Сьогодні в актовій залі Черкаської районної ради відбулися районні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту за участю голови районної ради Олексія Собка, голови районної державної адміністрації Анатолія Яріша, начальника відділу у справах сімʼї, молоді та спорту Сергія Бовта, керівників обласних громадських організацій фізичної культури, спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі спорту, ветеранів та шанувальників фізкультурно-спортивного руху, сільських голів.

В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту

На початку урочистого заходу до присутніх з вітальною промовою звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, який відмітив, що районна влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту. Прикладом цього є нещодавнє відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям в селі Дубіївка, такий же майданчик заплановано збудувати в Червонослобідській загальноосвітній школі і ще є ряд напрацювань в даному напрямку. Побажав любителям спорту міцного здоров’я, енергії, бадьорості духу та олімпійського довголіття.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко вітаючи присутніх, зазначив, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Черкаський район, і ми пишаємося цими досягненнями. Звернувся зі словами шани і поваги до ветеранів спорту, які сьогодні присутні на святі, тих людей, які приймали участь у розбудові нашого району, сприяли розвитку і популяризації видів спорту.

В цей святковий день щиро побажав усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

В Черкаському районі відзначили День фізичної культури і спорту

Перед початком святкового концерту голова районної ради та голова районної державної адміністрації вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації тим фахівцям, чия праця поповнила скарбницю спортивних здобутків району. Також були вручені грамоти та цінні подарунки від керівників обласних громадських організацій фізичної культури та спорту, грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. За відданість професії, яка символізує силу, велич духу і мужність та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району пам’ятними зірками першої величини нагородили ветеранів спорту.

Після завершення урочистостей відбувся святковий концерт.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ