Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Байбузівський майстер слова відзначив свій 82-й День народження

Байбузівський майстер слова відзначив свій 82-й День народження

З теплими словами привітань та найщирішими побажаннями до Миколи Олексійовича Скловського, жителя села Байбузи, завітали голова районної ради Олексій Собко, Байбузівський сільський голова Петро Лисенко та директор комунального закладу «Черкаський районний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Валентина Канюка.

Вітаючи письменника зі світлою датою, голова районної ради Олексій Собко побажав довголіття, міцного здоров’я, творчої наснаги та натхнення. Відмітив, що читаючи твори Миколи Скловського, сповнюєшся світлими патріотичними почуттями та вірою в незламність української нації. Мудре слово письменника вчить нас безмежно і жертовно любити свою землю, до кінця залишатися відданим власним ідеалам.

Байбузівський майстер слова відзначив свій 82-й День народження

Автора патріотичних романів «Вірні клятві» і «Лицар України» знають далеко за межами району. Його книгами зачитуються дорослі та діти. На їх сторінках підіймаються одвічно актуальні теми відваги, лицарства та самопожертви. Твори письменника гідні того, аби стати посібниками із морального-патріотичного виховання молоді.

Творчий доробок Миколи Скловського не обмежується прозою. Поетичні збірки «Байбузівські передзвони» та «Мені наснилась рідна хата» користуються особливою популярністю серед земляків. І саме односельці засипали іменника щедрими рядками привітань, а також люблячі родичі, вірні друзі та чисельні прихильники.

Побажаємо ж Миколі Олексійовичу Божої благодаті, довгих та щасливих років життя, сили і натхнення для реалізації усіх творчих задумів.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ