Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Легалізовано 4 млн.грн. доходів не оформлених працівників

Легалізовано 4 млн.грн. доходів  не оформлених працівників

Заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко озвучила результати поточної роботи обласної фіскальної служби з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлила результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадала роботодавцям і працівникам про обов’язковість оформлення трудових відносин.

Так, за сім місяців п.р. на Черкащині виявлено 908 робітників, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 3722,9 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 670,1 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 15,9 тис.грн. податків, 46 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

Перевірками, проведеними у січні – липні п.р. з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 2748,8 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 756,9 тис. грн. ПДФО. 

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 576 роботодавців – юридичних осіб та 347 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 1,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 47 підприємств виплатили 16707 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 2957,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис.грн. 

Цьогорічні надходження податків із заробітної плати. За 7 місяців платники Черкаської області сплатили 2,13 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб (+713 млн.грн. до відповідного показника 7 міс. минулого року): 533,7 млн.грн. до державного та 1,601 млрд.грн. до місцевих бюджетів. Також сплачено 167,4 млн.грн. військового збору (+ 50,4 млн.грн. до минулого року) та 2,1 млрд.грн.єдиного внеску (+693,2 млн.грн.).

Наталія Бойко порадила роботодавцям та працівникам прочитати відповіді на запитання липневої «Спеціальної гарячої лінії», яку провели для них в прес-центрі газети «Нова Доба» обласне управління Держпраці та ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/304345.html  

А матеріали нещодавнього спільного прес-заходу за участі обласного управління Держпраці, Пенсійного фонду України та ДФС у Черкаській області (17 серпня 2017 року) можна буде прочитати у найближчому номері «Нової Доби».

Також дивіться спеціальні вебінари для підприємців за темою: https://www.youtube.com/watch?v=oYskJUWzMC8 https://www.youtube.com/watch?v=rBzcHrO223U  

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області