Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Делегація освітян району взяла участь в серпневій конференції працівників освіти Черкащини

Делегація освітян району взяла участь в серпневій конференції працівників освіти Черкащини Делегація освітян району взяла участь в серпневій конференції працівників освіти Черкащини

28 серпня 2017 року делегація освітян району, яку очолив голова районної ради Олексій Собко взяла участь в серпневій конференції працівників освіти Черкащини яка проходила в Будинку рад. В її роботі взяв участь голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Привітавши освітян з наступаючим новим навчальним роком, що розпочнеться за декілька днів, Олександр Іванович зазначив, що депутатський корпус області завжди з увагою ставиться до вирішення проблем освітянської галузі. Підтвердженням цього є реалізація низки діючих профільних програм, прийнятих сесією обласної ради. Завдяки підтримці держави та органів місцевого самоврядування на Черкащині матеріальна база навчальних установ щороку зміцнюється. Триває комп’ютеризація навчального процесу, застосовується новітнє обладнання, впроваджуються інноваційні форми навчання, учні та учителі з віддалених сіл забезпечені підвезенням шкільними автобусами тощо.

Але час ставить нові виклики і нові завдання. Україна стала на шлях реформ. І найважливіше в освіті сьогодні – це не просто запровадження реформи галузі як такої, а головне – здійснення і реалізація системних заходів задля здобуття високого рівня знань підростаючим поколінням. Насамперед, важливим є зміна розуміння самої реформи і її узгодженості із загальними процесами, що відбуваються в країні. Належним чином забезпечити підтримку перетворенням в освіті мають місцеві бюджети.

Чітко аналізуючи стан місцевих бюджетів, хочу зазначити, що децентралізація додала їм і ще додасть фінансових ресурсів. Їхня фінансова складова збільшилася в порівнянні навіть з 2012-2013 роками на 300 відсотків. Це визнають керівники на всіх рівнях, – наголосив голова обласної ради. – І саме на місцях тепер зосереджуються кошти, яких раніше ви чекали з області чи району. Тому усі маємо чітко усвідомлювати: лише об’єднавши бюджети всіх рівнів, – можемо досягти результатів. Приємно констатувати, що в області є порозуміння в цих питаннях. А ще хочу підкреслити, що успіх усіх цих перетворень залежатиме і від вас, шановні освітяни! Для цього нам треба добре підготовлений та кваліфікований учитель. Отож, ми маємо також створювати всі умови, щоб і вчителі підвищували свій рівень та мали відповідну підготовку, завдяки якій зможуть давати високі знання дітям.

Олександр Вельбівець висловив подяку всім працівникам за самовіддану працю, побажав мирного неба, міцного здоров’я, незламної віри в краще майбуття та вручив ряду освітян Почесні грамоти обласної ради.

В роботі обласної конференції працівників освіти взяли також участь голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та Державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський.

Також на цьому пленарному засіданні було нагороджено чимало кращих педагогів області почесними відзнаками Черкаської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ