Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 28 серпня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій підведено підсумки та обговорено план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Як зазначив голова районної ради, минулий тиждень був насичений проведенням численних заходів, а саме: відбулося урочисте відкриття за участю керівництва області та народного депутата України ДНЗ «Веселка» в селі Леськи, взято участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, нараді за участю сільських голів, проведено районне свято.

Обговорено питання щодо призначених Центральною виборчою комісією виборів у 202 територіальних громадах відповідно до Постанови від 18 серпня 2017 року №164, згідно з якою вибори призначені на 29 жовтня та пройдуть у Степанківській сільській раді.  

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради, та питання підготовки до засідання постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики щодо заслуховування звітів комунальних підприємств стосовно фінансово-господарської діяльності підприємств за I півріччя 2017 року.  

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні та заплановано робочу поїздку керівництва районної ради до села Софіївка.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

 

Відділ інформаційної політики та взаємодії з ЗМІ