Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

22 серпня 2017 року жителі села Леськи чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як літній день, але і як день відкриття дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: депутат Верховної Ради України Сергій Рудик, депутат обласної ради Анатолій Коверський, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, сільський голова села Леськи Микола Бас керівники відділів та управлінь області та району.

Під час урочистого відкриття шановних гостей вітали дитячі колективи, які дякували всім причетним за чудовий реконструйований садок.

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі ЛесЛеськи

Перші особи області і району привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей.

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Вітаючи присутніх з цією подією голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко подякував за співпрацю народному депутату України Сергію Рудику, керівникам району та сільському голові, а також компанії ТОВ МП «Арсенал» та її будівельникам за виконані роботи.

В свою чергу вітаючи присутніх народний депутат України Сергій Рудик зазначив, що приємно відчувати свою причетність до того, що відбулося. Нагадаю, що ціна питання - 7,8 млн грн, 4 з яких, я особисто "вигриз" (зазвичай вживаю слово "вибив", але тут дійсно "вигриз" у екс-Міністра фінансів Яресько), а 2,7 - ми отримали з минулорічного ДФРР.

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Але на цьому приємності для мешканців Лесьок не закінчуюся. Так, в 2017 році, на додаток до минулорічних 300 тис. грн на заміну вікон у місцевій школі (всього було замінено майже 50 вікон та 3 дверей), з моєї ініціативи, передбачається спрямувати ще 400 тис. на реконструкцію даху.

Також, за 300 тис. грн буде здійснено ремонт фасаду місцевої амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. І це ще не все. На додаток до вікон, комп'ютерного класу в місцевій школі (що теж відбулося не без моєї участі), капремонту даху в садочку "Чайка", вже існуючого дитячого майданчика, в селі з'явиться ще один майданчик. Ну і як же без велосипеда для місцевої амбулаторії.Нагадаю, що з моєї ініціативи цьогоріч всі ФАПи і амбулаторії мого 198 виборчого округу отримають по такому екологічно чистому виду транспорту. 

Нагадаю, що з моєї ініціативи цьогоріч всі ФАПи і амбулаторії мого 198 виборчого округу отримають по такому екологічно чистому виду транспорту.

Також щирі слова подяки звучали від сільського голови села Леськи Миколи Баса народному депутату України Сергію Рудику, керівництву області та району за сприяння у виділенні коштів з Державного Фонду регіонального розвитку на реконструкцію дитячого навчального закладу.

Реконструкцією приміщення займалося ТОВ МП „Арсенал ” на чолі з директором Владиславом Мамчуром, який і вручив завідуючій Надії Бондаренко ключі від нового садочка.

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи Урочисте відкриття ДНЗ «Веселка» у селі Леськи

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ