Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії РДА

Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії РДА Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії РДА

Сьогодні, 21 серпня голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засідання колегії районної державної адміністрації, яку провів її голова Анатолій Яріш за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, організацій, сільських голів.

В ході колегії обговорено питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів району за I півріччя 2017 року; про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року; про підготовку закладів освіти району до навчального року; про зміну організаційно-правової форми громадсько-політичної газети Черкаського району «Сільські обрії»; про організацію виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 386-р «Про схвалення стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні» щодо впровадження електронної медицини.

Одним із головних питань засідання колегії стояло обговорення про підсумки виконання місцевих бюджетів за I півріччя 2017 року.

Інформацію про підсумки виконання місцевих бюджетів району за I півріччя 2017 року, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що план по доходах місцевих бюджетів Черкаського району (без трансфертів) за I півріччя 2017 року виконано на 108,0 відсотка. Доходи загального фонду зросли на 45 відсотка.

Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії РДА

Про наповнення місцевих бюджетів доповів начальник ДПІ у Черкаському районі Іван Приблуда. Який привернув увагу сільських голів щодо надходження податку з фізичних осіб, який є основним наповнювачем бюджету. Також звернув увагу щодо встановлення податків, прийняття рішень до діючого законодавства та зупинився окремо на платі за землю та нерухомість.

Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Олексій Собко взяв участь у засіданні колегії РДА

Який зазначив, що на сьогодні стан підготовки об’єктів соціальної сфери району має бути близько 80 відсотка та озвучив ряд установ у яких цей показник не перевищує 30 відсотка. Також начальник управління економіки коротко поінформував присутніх про пілотний проект «Енергомоніторинг» який заплановано впровадити в районі та закликав сільських голів до співпраці з надання відповідної інформації.

Також колегія розглянула ряд інших питань повістки денної. По всіх обговорених питаннях колегії головою райдержадміністрації дані відповідні доручення. 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ