Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

УВАГА! Про створення офіційних сторінок у соціальних мережах

УВАГА! Про створення офіційних сторінок у соціальних мережах

Регіональний сервісний центр в Черкаській області інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС – регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лукянівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Черкаської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС у Черкаській області (вул. Лесі Українки, 21, м. Черкаси, 18023. режим роботи – понеділок, вівторок, середа, четвер – з 9.00 до 18.00; п’ятниця – з 9.00 до 16.45; тел.. (0472) 65-15-20) та п’ять територіальних сервісних центрів МВС у містах: Черкаси, Золотоноша, Умань, Звенигородка, Корсунь-Шевченківський.

Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http:// hsc.gov.ua/) та Регіонального у Черкаській області (http:// chk.hsc.gov.ua/) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www. facebook.com/hsc.gov.ua/) та регіонального у Черкаській області (https://www. facebook.com/RSC7140/?fref=ts) сервісних центрів МВС. 

 

За інформацією Черкаського регіонального сервісного Центру МВС України